Plan lekcji

Klasa 1a Fahrenheita
    poniedz.   wtorek   środa   czwartek   piątek  
1 8.00 - 8.45 matematyka s.201 edb s.201 fizyka s.201 wf
wf
  historia s.201
2 8.55 - 9.40 godz. wych. s.201 geografia s.201 historia s.201 wf
wf
  wf
wf
 
3 9.50 - 10.35 j. ang.
j. ang.

s.201
s.205

matematyka s.201 fizyka s.201 j. polski s.201 chemia s.201
4 10.45 - 11.30 j. ang.
j. ang.
s.201
s.205
matematyka s.201 biologia s.201 j.polski s.201 j. ang.
j. ang.
s.201
s.205
5 12.00 - 12.45 j. polski s.201 filozofia. s.201 j. niem.
j. hiszp.
s.201
s.205
matematyka s.201 j. ang.
j. ang.
s.201
s.205
6  12.55 - 13.40 j. polski s.201 informatyka s.460 j. niem.
j. hiszp.
s.201
s.205
matematyka s.201 informatyka s.460
7 13.50 - 14.35 wos s.201 czytelnia s.205 wdż s.201 j. norw. s.201 informatyka s.460
8 14.45 - 15.30 religia s.201 etyka s.201     j. norw. s.201    
9 15.40 - 16.25 religia s.201                
 Klasa 1b Schopenhauera
    poniedz.   wtorek   środa   czwartek   piątek  
1 8.00 - 8.45 wf
wf
  j. hiszp. s.202 chemia
biologia
s.203
s.202
j. polski s.202 religia s.202
2 8.55 - 9.40 wf
wf
  j. hiszp. s.202 biologia
chemia
s.202
s.203
j. polski s.202 historia s.202
3 9.50 - 10.35 chemia s.202 matematyka s.202 historia s.202 matematyka s.202 matematyka s.202
4 10.45 - 11.30 biologia s.202 geografia s.202 wos s.202 religia
czytelnia
s.202
s.205
matematyka s.202
5 12.00 - 12.45 j. ang.
j. ang.
s.202
s.205
edb s.202 j. niem. s.201 g. wych. s.202 wf
wf
 
6  12.55 - 13.40 j. ang.
j. ang.
s.202
s.205
filozofia s.202 j. niem. s.201 fizyka s.202 j. ang.
j. ang.
s.201
s.202
7 13.50 - 14.35 j. polski s.202 informatyka s.460 wdż s.201 j. norw. s.201 j. ang
j. ang.
s.201
s.202
8 14.45 - 15.30 j. polski s.202 etyka s.202     j. norw. s.201    
9 15.40 - 16.25                    
Klasa 1c Heweliusza
    poniedz.   wtorek   środa   czwartek   piątek  
1 8.00 - 8.45 j. ang.
j. ang.
s.203
s.205
geografia s.203 wf
wf
  j. polski s.203 j. ang.
j. ang.
s.203
s.342
2 8.55 - 9.40 j. ang.
j. ang.
s.203
s.205
edb s.203 wf
wf
  j.polski s.203 j. ang.
j. ang.
s.203
s.342
3 9.50 - 10.35 matematyka s.203 godz. wych. s.203 biologia s.203 matematyka s.203 wf
wf
 
4 10.45 - 11.30 matematyka s.203 j. polski s.203 fizyka s.203 matematyka s.203 informatyka s.460
5 12.00 - 12.45 pp s.203 j. polski s.203 historia s.203 fizyka s.203 chemia s.203
6  12.55 - 13.40 pp s.203 matematyka s.203 historia s.203 wok s.203 j. hiszp.
j. niem.
j. ros.
j. franc
s.203
s.204
s.205
s.342
7 13.50 - 14.35 czytelnia
koło pp
s.205
s.203
matematyka s.203 wos s.203 religia s.203 j. hiszp.
j. niem.
j. ros.
j.franc.
s.203
s.204
s.205
s.342
8 14.45 - 15.30 wdż. s.203 informatyka s.460     religia s.203 informatyka s.460
9 15.40 - 16.25     etyka s.203            
Klasa 1d Placotomusa
    poniedz.   wtorek   środa   czwartek   piątek  
1 8.00 - 8.45 chemia
biologia
s.202
s.204
wf
wf
  wos s.204 matematyka s.204 j. ang.
j. ang.
s.204
s.205
2 8.55 - 9.40 biologia
chemia
s.204
s.202
wf
wf
  fizyka s.204 matematyka s.204 j. ang.
j. ang.
s.204
s.205
3 9.50 - 10.35 godz. wych. s.204 geografia s.204 chemia. s.204 j. polski s.204 historia s.204
4 10.45 - 11.30 matematyka s.204 edb s.204 pp s.204 j. polski s.204 wf
wf
 
5 12.00 - 12.45 matematyka s.204 j. ang.
j. ang.
s.204
s.205
biologia s.204 wok s.204 informatyka s.460
6  12.55 - 13.40 historia s.204 j. ang.
j. ang.
s.204
s.205
biologia s.204 pp s.204 j. niem.
j. ros.
j. franc.
j. hiszp.
s.204
s.205
s.342
s.203
7 13.50 - 14.35 koło pp
czytelnia
s.203
s.205
j. polski s.204     religia s.203 j. niem.
j. ros.
j. franc.
j.hiszp.
s.204
s.205
s.342
s.203
8 14.45 - 15.30 wdż s.203 j. polski s.204     religia s.203    
9 15.40 - 16.25     etyka s.203