Podsumowanie 29. Finału WOŚP w ULO

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy za pośrednictwem Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego włączyli się w akcję pomocy dzieciom w ramach WOŚP.

Zebraliśmy:

1. w naszej ulowskiej e-skarbonce znalazło się 2181 zł (wraz z wpłatami za zdjęcia z galerii)

2. z aukcji naszych kalendarzy, kubków, prac plastycznych i rękodzieła fundację zasiliła kwota 3303,98.

3. W puszkach naszych ulowskich Wolontariuszy znalazło się 5760,89 zł

co ostatecznie daje kwotę: 11245, 87 zł

Dziękujemy wszystkim Ludziom dobrego serca, którzy wsparli dzieci na oddziałach szpitalnych i w diagnostyce za naszym pośrednictwem. Dziękujemy naszym dzielnym Wolontariuszom, Dyrekcji za udzielone wsparcie, Nauczycielom za wkład pracy. Jesteśmy dumni, że mogliśmy włączyć się w 29. Finał WOŚP. Do zobaczenia na 30. Finale ❤

WOŚP

 

Aukcje Allegro WOŚP

naszych ulowsko-wośpowych KALENDARZY 2021' i KUBKÓW

Szanowni Państwo,

WOŚP w tym roku zbiera fundusze na dziecięce oddziały laryngologiczne, otolaryngologicznę i diagnostykę głowy, nie może zabraknąć nas, Społeczności ULO, w tej fantastycznej akcji.

Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji związanych z gadżetami naszej szkoły i Orkiestry

  1. Trójdzielny Kalendarz na 2021 r. ścienny, w którym grafika to zdjęcia, na których możecie Państwo znaleźć NAS, Uczniów ULO, oraz oczywiście dedykowaną grafikę WOŚP.

https://allegro.pl/oferta/kalendarz-ulo-im-pawla-adamowicza-w-gdansku-1-10179628431

https://allegro.pl/oferta/kalendarz-ulo-im-pawla-adamowicza-w-gdansku-2-10179808734
https://allegro.pl/oferta/kalendarz-ulo-im-pawla-adamowicza-w-gdansku-3-10180203282

  1. Kubek z naszym zdjęciem, którego grafika od razu będzie przypominała również szczytną akcję, w której bierzemy udział. Mamy dla Was trzy kubeczki:

                               https://allegro.pl/oferta/kubek-ulo-im-pawla-adamowicza-w-gdansku-1-10180276434

https://allegro.pl/oferta/kubek-ulo-im-pawla-adamowicza-w-gdansku-2-10180301567

https://allegro.pl/oferta/kubek-ulo-im-pawla-adamowicza-w-gdansku-3-10180312411

 

Zapraszamy do licytacji!!!!! Dzięki Wam będzie się działo!!!

aukcja_K_K

 

Piękno świata uchwycone obiektywem aparatu GALERIA dla WOŚP 2021'

Świat jest tak piękny i tak zaskakujący, że szkoda by było nie utrwalić jego cudów na zdjęciach. Nasza profesorska para - Pani Małgorzata Mordal i Pan Marcin Wróbel - znana jest ze swojego zamiłowania do podróży dużych i małych oraz z cudownych zdjęć, które te podróże uwieczniają. 

Niniejsza GALERIA powstała jako autorski wybór zdjęć z osobistych podróży tychże fantastycznych Nauczycieli po świecie i po Polsce. 

Chciałbyś mieć jedno (albo nawet kilka z nich) jako tapetę na swoim ekranie, tudzież chciałbyś patrzeć na nie oprawione w ramach na ścianie Twojego pokoju? Nic prostszego!

Aby nabyć jedno z poniższych zdjęć, wystarczy wpłacić do naszej ulowskiej e-puszki (https://eskarbonka.wosp.org.pl/4w536l )  kwotę minimum 10 zł. Wpłatę do puszki należy podpisać, wskazując jakie zdjęcie sobie nabywca życzy, np. Malwina, foto (5) - nazwa zdjęcia i numer pojawia się po najechaniu na obraz. 
Mail zatytułowany w taki sam sposób jak wpłatę proszę wysłać na adres: marcin.wrobel@ulo.ug.edu.pl aby otrzymać pełnowymiarowe zdjęcie w wysokiej rozdzielczości i dużej wadze, bowiem w naszej galerii są jedynie zdjęcia poglądowe.

Zapraszamy! Świat może być dzięki Waszym wpłatom jeszcze piękniejszy, a Wy zakupicie sobie piękne widoki!

Sobota z WOŚP

czyli kwesta w gdańskiej Galerii Bałtyckiej

Już dzisiaj, My z ULa, kwestujemy na rzecz WOŚP w gdańskiej Galerii Bałtyckiej!!! Liczymy na Wasze wsparcie i hojność, mamy nadzieję, że nasze papierowe puszki będą wypełnione po brzegi.

Pamiętajcie, że możecie wesprzeć dzieci na oddziałach szpitalnych również poprzez naszą e-skarbonkę: https://eskarbonka.wosp.org.pl/4w536l

Niedługo pojawią się nasze aukcje, pracujemy nad nimi do ostatniej chwili, więc zaglądajcie i na nasz profil FB

wosp

i na stronę Szkoły

e-Skarbonka

ULOwska e-skarbonka na rzecz WOŚP. Podbijajcie nasz post, włączmy nasze Rodziny i Przyjaciół do wspólnego grania na rzecz laryngologii, otolaryngologii dziecięcej i diagnostyki głowy dzieci.

https://eskarbonka.wosp.org.pl/4w536l

Wesprzyjmy razem tegoroczny Finał WOŚP! GRAMY!!!

WOŚP

 

GRAMY Z ORKIESTRĄ

29 FINAŁ WOŚP

W tym roku 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest wyjątkowy, pandemiczny, ale nie oznacza to, że nie będzie się działo! Właśnie będzie się działo!

Gdańsk jest szczodry, Gdańsk się dzieli dobrem... wszyscy znamy te ostatnie niestety słowa naszego szkolnego Patrona, Pana Prezydenta Pawła Adamowicza. ULO jest szczodre, ULO dzieli się dobrem, dlatego w dniu finału nasi Uczniowie podejmą się kwesty wraz ze sztabem WOŚP #499 z Gdańska, a jednocześnie zorganizowaliśmy akcje online: naszego wośpowo-ulowskiego kalendarza, takowegoż kubka, prac artystycznych naszej szkolnej społeczności, zdjęć z podróży po Polsce i świecie naszych nauczycieli, Pani M. Mordal i Pana M Wróbla.

Działa również nasza e-skarbonka https://eskarbonka.wosp.org.pl/4w536l

ULO jest szczodre! Wesprzyjmy razem tegoroczny Finał WOŚP! GRAMY!!!

WOŚP